Načítám…

Naše Česko servisní s.r.o. - hodnocení

Povýšit profil firmy

Zatím tu nejsou žádné recenze.
Buďte první, kdo napíše, jak se pracuje u této firmy.

Takto může vypadat vaše recenze

Ukázková recenze
3
Současný zaměstnanec
Technické obory
České Budějovice
Oceňuju, že nám vedení pravidelně dává vědět, jak na tom firma je. Občas nás informují o nějakých plánech nebo změnách, takže nemám pocit, že bych byl jen další anonymní zaměstnanec. Líbí se mi, že tu mám přehled o tom, co se děje, a kam firma směřuje.
Pro nově příchozí je systém odměňování nepřehledný a složitý. Zorientovat se ve všech bonusových pravidlech trvá dlouho, a to spíš demotivuje. Školení tady trvá krátce, ale naštěstí se to člověk rychle naučí za chodu
Často čekáme na věci nebo lidi, protože jich není dost. Kdyby byly zdroje, problémy se vyřeší rychlejc a nemusíme se pořád zdržovat.
Zveřejněno 25. 06. 2026

Takto může vypadat vaše recenze

Ukázková recenze
2
Současný zaměstnanec
Těžba, hutnictví a slévárenství
České Budějovice
Odměna tady je férová a vím, že co tu vydělám, je za tu práci odpovídající. Finanční ohodnocení je stabilní a včas, což mi dává jistotu, že se na něj mohu spolehnout. Zaměstnavatel si váží naší práce a dokáže nás odměnit tak, že máme pocit, že si toho opravdu cení. A to je pro mě hodně důležité.
Probrat něco s vedoucím je tu taky spíš otázka štěstí. Pořád je někde jinde, odpovědi se člověk nedočká, a nakonec se musí sám rozhodnout. Není divu, že se pak všechno táhne.
Další věc – někdy máme pocit, že se na nás zapomíná, když se rozdávají různé výhody nebo bonusy. Kdyby to bylo víc rovnoměrně rozdělený nebo kdybychom věděli, co za to musíme splnit, mohlo by nás to víc motivovat.
Zveřejněno 25. 06. 2026

Takto může vypadat vaše recenze

Ukázková recenze
5
Současný zaměstnanec
Gastronomie a pohostinství
České Budějovice
Odměny tu chodí včas a jsou přiměřené náročnosti práce. Člověk se nemusí bát, že by došlo ke zpoždění nebo by mu něco na výplatě chybělo. Samozřejmě bych ocenil trochu vyšší mzdu, ale to už je klasika. Nicméně v porovnání s jinými místy je to určitě slušné.
Rádi bychom měli víc možností setkat se napříč týmy. Často se takhle sejdeme jen u velkých projektů, a to je škoda, protože takhle se tolik neznáme.
Flexibilita je fajn, ale kdyby se dalo sem tam pracovat z domova, bylo by to ještě lepší. Člověk by byl víc odpočatej a líp by zvládal pracovní tempo.
Zveřejněno 25. 06. 2026

Pracovní portál JenFirmy.cz provozuje Coweo Technologies s.r.o.

© 2016–2026 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena