Načítám…

Zatím tu nejsou žádné recenze.
Buďte první, kdo napíše, jak se pracuje u této firmy.

Takto může vypadat vaše recenze

Ukázková recenze
3
Současný zaměstnanec
Průmyslová a chemická výroba
Praha 10
Děláme na různých projektech, není to pořád to samé. Firma má taky dost jasno v tom, co chce, takže jsme o všem informovaní.
Práce není rovnoměrně rozdělená, takže někteří makají nonstop a jiní se celkem flákají. Takhle to pak v týmu vypadá, nálada klesá a nikdo tu nemá dobrou náladu.
Zpětná vazba a více benefitů by udělaly velký rozdíl. Mít možnost slyšet, jak se nám daří, a zároveň získat nějaké výhody za naše úsilí, by určitě zvýšilo spokojenost v týmu. Když člověk ví, že si jeho práce někdo váží, a má přístup k benefitům, pracuje mnohem raději.
Zveřejněno 25. 06. 2026

Takto může vypadat vaše recenze

Ukázková recenze
2
Současný zaměstnanec
Informační systémy a technologie
Praha 10
Dobrá atmosféra mezi kolegy, každý je ochotný poradit. Navíc tu firma dává možnost dalšího vzdělávání, což je fajn.
Práce není rozdělená rovnoměrně – někdo má pořád plné ruce, jiný má volno. Když k tomu přidáte zastaralé vybavení, všechno je pomalejší a komplikovanější, než by mělo být. Vedoucí tomu moc nevěnují pozornost, takže na nějaké ocenění za snahu to tu nevypadá. Je to demotivující, když víte, že děláte maximum, ale stejně to nikdo nevidí.
Zpětná vazba a lepší rozdělení pracovních úkolů by vedly k větší efektivitě. Někdy máme pocit, že nejsme dostatečně oceňováni za naši práci, a zároveň jsou někteří z nás přetíženi úkoly. Kdyby se vedení více soustředilo na rovnoměrnější rozložení práce a častěji nás ocenilo, atmosféra v týmu by se výrazně zlepšila.
Zveřejněno 25. 06. 2026

Takto může vypadat vaše recenze

Ukázková recenze
5
Současný zaměstnanec
Bankovnictví, finance a pojišťovnictví
Praha 10
Dobrá spolupráce v týmu je to, co mě tady opravdu drží. Když mám nějaký problém nebo potřebuji s něčím pomoct, nikdy se nestane, že bych se na někoho obrátil a nedostal odpověď. Kolegové jsou féroví a je na nich vidět, že se taky zajímají o to, jak se nám pracuje. Je to opravdu jako taková malá pracovní rodina, kde se cítím bezpečně a kde mi ostatní kryjí záda.
Práce není vždycky rovnoměrně rozdělená. Někdy má jeden člověk toho až nad hlavu, zatímco druhej je volnější. To se moc nepovedlo, protože by to chtělo víc spravedlnosti. Zbytečně to vytváří napětí a hází to na některý lidi až moc práce.
Zlepšení pracovních podmínek, třeba modernější kancelářské vybavení, by udělalo velký rozdíl. Stoly a židle jsou už dost opotřebované a nepohodlné. Mít kvalitnější vybavení by určitě pomohlo všem lépe se soustředit na práci.
Zveřejněno 25. 06. 2026

Pracovní portál JenFirmy.cz provozuje Coweo Technologies s.r.o.

© 2016–2026 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena